سلام به دوستان گلم

ممنون از ابراز محبت و علاقتون نسبت به این صفحه.... خوشحالم که در رسیدن به هدفم من رو یاری میکنید. برای نوروز این فرصت رو داشتم که در ایران باشم. در واقع این سفرهم دیدار فامیل و دوستان رو در بر داشت و هم کار....که دوست دارم در موردش با شما صحبت کنم.

دوستان دارم یک سری کتابهای آموزشی به همین نام شیرینی فرنگی به چاپ میرسونم که تمامش حاصل سالها تحصیل، تجربه و تحقیق خودم هست و سعی کردم که اونها رو با ذائقه ایرانی و همینطور با توجه به موادی که تو ایران وجود داره بنویسم. این کتابها به همراه DVD آموزشی میان که علاقه مندان بتونن به بهترین نحو از این کتابها استفاده کنند. و آدرس ایمیلی هم در این کتابها داده شده که رابط بین من و خواننده هست تا بتونم به تمام سوالهایی که براشون پیش میاد پاسخگو باشم و از نظراتشون استفاده کنم برای ارائه کار بهتر.

این مدت که ایران بودم برای چاپ اولین جلد از این سری کتابها به نام ماکارون ها اقدام کردم و با تمام مشکلاتی که باهاشون روبرو شدم بازم مأیوس نشدم و تمام تلاشم رو کردم که به نتیجه برسه . حالا قرار هست که برا نمایشگاه کتاب تهران آماده بشه و بعد هم در شهرهای بزرگ پخش بشه اینشالله . در ضمن دارم رو فروش اینترنتیش هم کار میکنم که عزیزان علاقه مند در خارج ایران هم بتونن دسترسی داشته باشند.

به عنوان اولین جلد ماکارون ها رو انتخاب کردم چون فکر کردم خیلی ها دوست دارند که این شیرینی جدید و خوشمزه رو یاد بگیرن و امتحان کنن. در ضمن بقیه هم با صنعت مدرن شیرینی پزی میتونن آشنا بشن.

من حتما در اولین فرصت که خبر جدید بیرون اومدن کتاب ماکارون ها دریافت کردم باهاتون درمیون میذارم تا علاقه مندان بتونن دنبال کنن.

بازم صمیمانه از تمامی دوستان این صفحه ممنون و سپاسگزارم. امیدوارم هر چند ناچیز ولی بتونم مفید واقع بشم. خوشحال میشم که نظر خودتون رو به من بگین J

/ 1 نظر / 5 بازدید
kianoosh

salam man az ashnaiiton khoshhalam ma n morabie cake hastam hatman ketabetono tahie mikonam